Murat Uzun Büyükler Gençler Türkiye Kick Boks Şampiyonası Sona Erdi

16-03-2012 - 01:02 | Görüntülenme Sayısı: 7568

Açılış Seremonisi, Ödül ve Plaket Töreni

Murat UZUN Büyükler-Gençler Ferdi Kick Boks Şampiyonası 05 – 10 Mart 2012 tarihleri arasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Salonunda yapıldı. Şampiyona Federasyonumuzun yanı sıra Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Ahi Evran Üniversitesi’ nin katkılarıyla görsel bir şölen şeklinde gerçekleşti. Müsabakalara iştirak eden Protokole, Federasyon Başkanımız Sayın Salim KAYICI teşekkür plaketi ve günün anısına Kick Boks Eldiveni armağan etti. Müsabakalara Kırşehir Valisi Sayın Mehmet Ufuk ERDEN, Kırşehir Belediye Başkanı Sayın Yaşar BAHÇECİ, Kırşehir Milletvekilleri Sayın Abdullah ÇALIŞKAN, Sayın Muzaffer ASLAN, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Sebati  Kudret SAYLAM, Kırşehir İl Emniyet Müdürü Sayın Metin AŞIK, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Şaban GÜNEŞ, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mehmet ŞAHİN, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Güray ERENER, Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Yrd. Doç. Dr. Ercan SOYDAN, Ahi Evran Üniversitesi BESYO Müdürü Sayın Doç. Dr. S. Mustafa ÖZKAN, Ahi Evran Üniversitesi Genel Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Sayın Özkan GÖRGÜLÜ, Sayın Av. Salih ÇETİNKAYA, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Ramazan ÇELİKSOY, Kırşehir Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Sayın Mehmet ŞAHİN, Kırşehir İl Temsilcimiz ve Milli Takım Antrenörümüz Sayın Osman ÇEVİK, Sayın Sinan DEMİR, Kırşehir İş Adamlarından Sayın Zafer ÇAM, Kırşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali SAYLAN, Kick Boks Antrenörleri Sayın Yusuf ASLAN ve Sayın Arif HARMAN iştirak ederek plaketlerini aldılar.

 

Açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanımız; “Murat UZUN Türkiye Kick Boks Şampiyonası’ na iştirak eden bütün Protokol, Antrenör, Hakem, Sporcu ve misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, böyle coşkulu bir aile ortamına katkıda bulunan herkesi selamlıyorum, başarılar diliyorum” dedi.

 

Açılışta Federasyonumuzun Başkan Vekili Sayın Mehmet AKSU, As Başkan Sayın Orhan AYHAN, Yönetim Kurulu Sayın Hüseyin KEKLİK, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ersunay TEKÇE ve Genel Sekreter Sayın Hüseyin ŞAHBAZ hazır bulundular.

 

Müsabakalar

Murat UZUN Büyükler-Gençler Ferdi Kick Boks Şampiyonası Açılış Seremonisi, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunduktan sonra başladı. Full Contact ve Semi Contact branşlarında yapılan müsabakalara çok sayıda Antrenör, Hakem,İdareci, Sporcu ve Misafir katıldı. Milli Takım Antrenörümüz Merhum Murat UZUN’ un adının verildiği Şampiyona’ da, günün anısına Merhum Milli Takım Antrenörümüz ve Teknik Kurul Başkanı Murat UZUN’ un  Antrenör Eşi Hülya UZUN’ a bir kupa verilirken duygulu anlar yaşandı. Müsabakalar da şampiyonluk için rakipleriyle kıyasıya mücadele eden sporcularımız Federasyon Başkanımız ve Protokol tarafından beğeniyle izlendi.