• Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan 1.2.3.4.5. ve 6. Dan Sınavları Ankara İsmet IRAZ Spor Salonu' nda yapıldı. Katılımın yoğun olduğu Sınavlara Federasyon Başkanımız Sayın Salim KAYICI bizzat katılarak yerinde izledi.

    Devamını Oku

  • Federasyonumuzun ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 2018 yılı Faaliyet Programında yer alan Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonası 06-11 Mart 2018 tarihleri arasında Kervansaray Hotel Lara - Antalya' da yapılacaktır. Müsabakalar Full Contact ve Point Fighting Branşlarında olup, şampiyonaya katılacak kafilelerin 28 Şubat 2018 tarihine Devamını Oku


  • 27 Ocak 2018 tarihinde Mix Fight adı altında bir televizyon kanalında canlı olarak yayınlanan ve İzmir’de gerçekleştirilen müsabakada, ring üzerinde Türk Bayrağının çiğnetildiği hususuyla ilgili sosyal medyada çıkan haberleri üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Ve bu saygısızlığı şiddetle Devamını Oku


  • 2018 Yılı Faaliyet Programımızda yer alan, 8-14 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya' da yapılan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası sona erdi. Türkiye Genelinde 1500' e yakın katılımcı (Sporcu, Antrenör, Hakem ve İdareci) ile yapılan turnuvanın puanlama sonuçları web sitemizde yayınlanmıştır.

    Devamını Oku

  • Adana ili Milli Takım Antrenörlerimizden Kifayet TAŞDURMAZLI' nın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Yüce ALLAH' tan rahmet, yakınlarına sabır dileriz.

    Devamını Oku