Gençler Dünya Kick Boks Şampiyonası Milli Takım Kadrosu ve Önemli Duyuru

2018-08-08 18:07:17 - Okunma Sayısı (4917)

Gençler Dünya Kick Boks Şampiyonası Hazırlık Kampı 09-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Antalya' da yapılacaktır. Ek Listede ismi olan sporcularımızın aşağıdaki açıklamaları dikkatle okuyarak istenilen evrakları istenilen tarihte Federasyonumuza ulaştırmaları gerekmektedir.

Milli Takım Kafilesini Görmek İçin Tıklayınız.

Milli Takım Bilgi Formu İçin Tıklayınız.

Gençler Milli Takımında bulunacak bütün sporcuların ekte bulunan Milli Takım Bilgi Formunu doldurup 10 Ağustos 2018 günü mesai saati sona ermeden federasyonumuz info@kickboks.gov.tr olan e-mail adresine ve 0312 311 86 20 numaralı faksına göndermeleri gerekmektedir.

Milli Takım Gençler Dünya Şampiyonası Sporcularının Pasaport Başvurusu için Gerekli Evraklar:

6 adet vesikalık resim (pasaport için çekilmiş olan biometrik),

Nüfus Cüzdanı aslı,(Nüfus Cüzdanlarının verildiği tarih 10 yılı geçmemeli, yeni ve yıpranmamış olmalı, yıpranmış olanların yenilenmesi ve fotoğraflı olması gerekir, Nüfus Müdürlüklerinden adres beyanınızın yapıldığı kontrol edilmeli ve Anne veya babanızla adres beyanınızın yapılmasını sağlamalısınız)

Gri, Bordo veya Lacivert pasaport,(Şahsınıza ait pasaport düzenlenmiş yeni veya eski olan pasaportunuzu mutlaka yanınızda getirmelisiniz veya hangi federasyonda adınıza pasaport varsa önceden Kick Boks Federasyonuna bildirmelisiniz. Pasaport başvurusu esnasında diğer pasaportların ibraz edilmesi gerekmektedir)

18 Yaşından Gün Almamış Olanlar;

Veli Muvafakat Namesi,

Muvafakat Namede bulunması gereken ibareler:  Yurtdışına çıkmasına, yurtdışında seyahat etmesine, Kick Boks Uluslararası faaliyetlerindeki müsabakalara katılmasına, yurtdışından Türkiye’ ye dönmesine

(Veli Muvafakat Namesi,  Anne ve Baba onaylı olmalıdır. Anne ile Baba nüfus cüzdanlarıyla noterden almalıdırlar. Anne ve Baba ayrı ayrı ilde herhangi bir sebeple bulunuyorlarsa her ikisinin de nüfus cüzdanlarıyla bulundukları ilin noterinden düzenlemeleri gerekmektedir.

Anne ve Baba boşandıysa, velayet kimdeyse  sadece o kişi muvafakat name düzenlemelidir. Çocuğun velayetinin kimde olduğunu belirtir mahkeme kararının okunur halde bir kopyasının pasaport başvurusunda yanınızda olmalıdır.)

Vekaletname,

(T.C. no: 13291002592 Şahin KOÇAK adına düzenlenecek vekaletnamede; Pasaport başvurusu yapmaya, pasaport başvuru evraklarını teslim etmeye, imzalamaya, pasaport başvuru evraklarını teslim almaya, pasaport harcını ödemeye – iade almaya, pasaportunu teslim almaya… ibarelerinin bulunması gerekmektedir)

Pasaport başvurusuna anne ve babanın (her ikisinin de) gelmesi durumunda, Veli Muvafakat namesi ile Vekaletnameye gerek yoktur.

Pasaport başvuru yeri, günü ve saati tarafınıza bildirilecektir.

YUKARIDA BELİRTİLEN EVRAKLARIN, PASAPORT BAŞVURUSUNA ÇAĞRILDIĞINIZDA EKSİKSİZ VE TARİF EDİLDİĞİ GİBİ DÜZENLENMİŞ HALDE YANINIZDA BULUNDURMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.