Slovakya' da Yapılan Avrupa Kick Boks Şampiyonasında Ödül Alacaklara Önemli Duyuru

2018-11-01 10:49:35 - Okunma Sayısı (1128)

Slovakya' da yapılan Büyükler Avrupa Şampiyonasına katılıp “Ödül Yönetmeliği” kapsamında ödül almaya hak kazanan Kulüp, Milli Takım Antrenörü ve Milli Sporcularımızın ödüllerini alabilmeleri için aşağıdaki form ve evrakları hazırlayıp  09 Kasım 2018 tarihine kadar Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir. (Ödül Dilekçelerinin Asıllarının Gönderilmesi Gerekmektedir. Fotokopiler Kabul Edilmeyecektir.)

NOT: Ödül Yönetmeliğine göre sporcunun ödül alabilmesi için Avrupa Şampiyonalarında Sıkletinde En Az 8 Sporcu olması gerekmektedir.

 Ödül Alacak Sporcu için gerekli evrak ve formlar:

·  Banka Hesap Numaralarının yer aldığı ödül talep dilekçesi (Dilekçe Ektedir.)

 Ödül Alacak SPORCUNUN Doldurması Gereken Dilekçe Örneği İçin Tıklayın

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ödül Alacak Antrenör için gerekli evrak ve formlar:

·  En az 2.Kademe Antrenör Belgesinin fotokopisi

·  Banka Hesap Numaralarının yer aldığı ödül talep dilekçesi

· Ödül Alacak Kulüp Antrenörlerinin en az 1 yıl öncesine kadar kulüpte çalıştığını gösteren Sözleşme, Ücret Makbuzu veya Maaş Bordrosu Dökümü, Kulüp Yönetim Kurulu Kararı (Islak İmzalı veya Aslı Gibidir)

· Ödül Alacak Kulüp Antrenörlerinin Sporcunun transfer tarihlerini gösteren sporcu tescil bilgileri.

 Ödül Alacak ANTRENÖRÜN Doldurması Gereken Dilekçe Örneği İçin Tıklayın

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ödül Alacak Kulüp için gerekli evrak ve formlar:

· Banka Hesap Numaralarının yer aldığı ödül talep dilekçesi (Islak İmzalı)

· Kulübün ödül almaya hak kazanan sporcularının müsabaka tarihinden önceki 1 yıl içerisinde en fazla süreyle kulübün tescilli sporcusu olması gerekmektedir. (Sporcuların transfer tarihlerini gösteren sporcu tescil bilgileri belgesi.) (Islak İmzalı)

· Kulübün Kick Boks branşında en az 20 sporcusunun il veya federasyon faaliyetlerine katılmış olmasını belgeleyen evrak. (Islak İmzalı)

· Kulüp resmi olarak en az bir Kick Boks Antrenörü çalıştırmalıdır. Bu antrenörün geriye dönük 1 yıllık SGK prim ödemeleri dökümü. (SGK Primleri meslek grubu "Antrenör" olarak yatırılmış olmalıdır.) (Islak İmzalı)

· Antrenör Belgesi Fotokopisi

 Ödül Alacak KULÜBÜN Doldurması Gereken Dilekçe Örneği İçin Tıklayın

 ÖDÜL YÖNETMELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ…