2. Kademe Antrenör Kursu - 19 Ağustos - 01 Eylül 2019 - İSTANBUL

29-07-2019 - 17:02 | Görüntülenme Sayısı: 20

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Kick Boks 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu 19 Ağustos - 01 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul' da yapılacaktır. Kurs Aydın Üniversitesi Yerleşkesinde yapılacaktır.

Antrenör Kursu Kayıtları: 19 Ağustos 2019 tarihinde Kurs Aydın Üniversitesi Yerleşkesinde,

Özel Eğitim Dersleri: Kurs Aydın Üniversitesi Yerleşkesinde,

Temel Eğitim Dersleri: Kurs Aydın Üniversitesi Yerleşkesinde yapılacaktır.

2. Kademe Antrenör Kursuna kayıtları 01 Ocak 2018 tarihinden itibaren E-devlet' te bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Portalından yapılacaktır. Kurs başvuruları son günü 16 Ağustos 2019' dur, bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

Kursiyerler kurs katılım ücretlerini aşağıda belirtilen Federasyon Türk Ekonomi Bankası (TEB) Hesabına; "Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyon Ödemeleri" olarak, TC Kimlik numaraları ile 1.000.00 TL yatırarak dekont ve diğer istenilen evrakları kurs görevlisine kayıt sırasında teslim edeceklerdir.

Kurs katılım ücretini yatırmayıp dekontu kurs görevlisine teslim etmeyenler diğer istenilen belgeler tamam olsa dahi kursa alınmayacaklardır.

NOT: Kurs kayıtları E-devletten yapılacaktır. E-devlette yapılan kayıt sonrası mail adresinize Referans Numaranız gelecektir. Ödemeler Türk Ekonomi Bankasına (TEB) "TC Kimlik Numarası" ile yapılacaktır. Ödeme yapmak için Banka Görevlisine "Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyon Ödemeleri" ne yapılacağı söylenmesi yeterlidir. Bu şekilde kayıt ve ödeme yapmayanlar kursa kabul edilmeyecektir. E-devletten kayıt yapmayanlar herhangi bir şekilde ödeme yapsalar dahi kursa kabul edilmeyecek olup, ücret iadesi de yapılmayacaktır.

Kurs Yöneticisi:

Katılım Şartları İçin Tıklayınız.

Ders Programı İçin Tıklayınız.