Slovenya' da Yapılacak Avrupa Şampiyonasına Katılacaklara Önemli Duyuru

30-10-2018 - 11:22 | Görüntülenme Sayısı: 779

Büyükler Milli Takımında bulunacakların ekte bulunan Milli Takım Bilgi Formunu doldurup ACİL olarak federasyonumuz info@kick boks.gov.tr  e-mail adresine ve 0312 311 86 20 numaralı faksına göndermeleri gerekmektedir.

Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası Milli Takım Kampı 08 Kasım 2018 tarihinde Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ ne bağlı Demirkazık Kamp Eğitim Tesislerinde başlayacaktır. Milli Takım Antrenörleri ile Sporcuları 08 Kasım 2018 günü saat: 08.00 da Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ nde toplanacaklardır. (Pasaport Başvuruları yapıldıktan sonra kamp yerine ulaşım sağlanacaktır.)

Milli Takım Antrenörlerimiz; Antrenman Programı, Antrenman Malzemesi ( Lapa, Tekmelik vb.)

Milli Takım Sporcularımız; Müsabaka Kıyafeti, Antrenman kıyafeti, Müsabaka koruyucuları ( dişlik, bandaj, kask, eldiven, kogi, kaval koruyucusu, ayak botu, bayanlar göğüs koruyucusu, Kick Boks lisansını) ve özel eşyalarını ( kamp süresi ve şampiyona süresince gerekli olan) kamp yerine gelirken yanlarında bulundurmak zorundadırlar.

PASAPORT BAŞVURULARI İÇİN AŞAĞIDA BELİRTİLEN EVRAKLARIN, KAMP TOPLANMA YERİNE GELMEDEN  ÖNCE EKSİKSİZ VE TARİF EDİLDİĞİ GİBİ DÜZENLENMİŞ HALDE YANINIZDA BULUNDURMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

Milli Takım Pasaport Başvurusu için Gerekli Olanlar:

6 adet biometrik resim

(Biometrik fotoğraf ebatı 50 mm x 60 mm, beyaz fonda ve desensiz olmalıdır. Fotoğrafta gülümseme veya herhangi yüz ifadesinde bir mimik olmamalıdır. Saçlar alnınızı kapatmamalıdır. Fonda gölgeler oluşmamalıdır. Farklı ebatlarda ve fonlarda fotoğraf getirilmesi halinde başvuru tamamlanamamakta veya başvuru tamamlansa bile bu pasaportlar basım sırasında kalite kontrolden geçemediği için iptal edilebilmekte, bu durumda da başvurunuz yeniden alınır.Bu nedenle, çektirmiş olduğunuz biyometrik fotoğrafların 35 mm x 45 mm ebadında kesilmemesi ve yukarıdaki bilgiler nezdinde fotoğrafçılara muhakkak hatırlatılma yapılması gerekmektedir.)

Nüfus Cüzdanı aslı,

(Nüfus Cüzdanlarının verildiği tarih 10 yılı geçmemeli, yeni yıpranmamış olmalı, yıpranmış olanların yenilenmesi fotoğraflı olması gerekir  ve  Nüfus Müdürlüklerinden adres beyanınızı yapmış olmalısınız. )

Gri, Bordo veya Lacivert pasaport,

(Şahsınıza ait pasaport düzenlenmiş yeni veya eski olan pasaportunuzu mutlaka yanınızda getirmelisiniz veya hangi federasyonda adınıza pasaport varsa önceden Kick Boks Federasyonuna bildirmelisiniz. Pasaport başvurusu esnasında diğer pasaportların ibraz edilmesi gerekmektedir )

Yeşil Pasaportu olanlarınbilgi formunda yeşil pasaportu olduğuna dair mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.

BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.