2. Kademe Antrenör Kursu - 16-29 Haziran 2019 - KÜTAHYA

20-05-2019 - 10:36 | Görüntülenme Sayısı: 171

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Kick Boks 2. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu 16-29 Haziran 2019 tarihleri arasında Kütahya' da yapılacaktır.

Antrenör Kursu Kayıtları: 16 Haziran 2019 tarihinde,

Özel Eğitim Dersleri: tarihleri arasında,

Temel Eğitim Dersleri: tarihleri arasında yapılacaktır.

2. Kademe Antrenör Kursuna kayıtları 01 Ocak 2018 tarihinden itibaren E-devlet' te bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Portalından yapılacaktır. Kurs başvuruları son günü 14 Haziran 2019' dur, bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

Kursiyerler kurs katılım ücretlerini aşağıda belirtilen Federasyon Türk Ekonomi Bankası (TEB) Hesabına; "Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyon Ödemeleri" olarak, TC Kimlik numaraları ile 1.000.00 TL yatırarak dekont ve diğer istenilen evrakları kurs görevlisine kayıt sırasında teslim edeceklerdir.

Kurs katılım ücretini yatırmayıp dekontu kurs görevlisine teslim etmeyenler diğer istenilen belgeler tamam olsa dahi kursa alınmayacaklardır.

NOT: Kurs kayıtları E-devletten yapılacaktır. E-devlette yapılan kayıt sonrası mail adresinize Referans Numaranız gelecektir. Ödemeler Türk Ekonomi Bankasına (TEB) "TC Kimlik Numarası" ile yapılacaktır. Ödeme yapmak için Banka Görevlisine "Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyon Ödemeleri" ne yapılacağı söylenmesi yeterlidir. Bu şekilde kayıt ve ödeme yapmayanlar kursa kabul edilmeyecektir. E-devletten kayıt yapmayanlar herhangi bir şekilde ödeme yapsalar dahi kursa kabul edilmeyecek olup, ücret iadesi de yapılmayacaktır.

Kurs Yöneticisi: Nuri BAYRAK

Katılım Şartları İçin Tıklayınız.

Ders Progamını Görmek İçin Tıklayınız.