![](https://kickboks.gov.tr/zl_site/dosya/icerik/2145/441-bassagligi.jpg)
Acı Kaybımız!
28-08-2020 | Görüntülenme Sayısı: 507Çankırı İli Milli Takım Antrenörlerimizden Hasan ASLAN Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Merhuma Yüce Allah' tan rahmet, yakınlarına ve tüm spor camiasına başsağlığı dileriz.
Çankırı İli Milli Takım Antrenörlerimizden Hasan ASLAN Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Merhuma Yüce Allah' tan rahmet, yakınlarına ve tüm spor camiasına başsağlığı dileriz.