Türkiye Kick Boks Federasyonu 5. Seçimli Genel Kurulu ve 8. Olağan Mali Genel Kurulu Duyurusu

14-09-2021 | Görüntülenme Sayısı: 85

Türkiye Kick Boks Federasyonu 5.Olağan Seçimli Genel Kurulu ve 8. Olağan Mali Genel Kurulu’nda oy kullanacak delegeleri belirlemek amacıyla;

5.Olağan Genel Kurulu ve 8. Olağan Mali Genel Kurulu Resmî Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Federasyonumuzun Ana statüsünün 7. Maddesi uyarınca yapılacaktır.

Ana Statümüzün 7. Maddesinin 2. Fıkrasının alt bentlerine göre seçilecek olan Kulüpler, Antrenörler, Milli Sporcular ve Üst Düzey Hakemlerden oluşacak delegelerin listeleri aşağıda yayınlanmıştır.

5.Olağan Seçimli Genel Kurulu ve 8. Olağan Mali Genel Kurulunda oy kullanacak delegeleri belirlemek amacıyla federasyonumuz Ana Statüsünün “Genel Kurul başlıklı 7. Maddesinin 1. ve 8. Fıkrasına göre noter tarafından çekilecek kurada 5.Olağan Genel Kurulu ve 8. Olağan Mali Genel Kurul delegeleri belirlenecektir.

Söz konusu kuraya girecek Delege Listelerine; 20.09.2021 Pazartesi günü Mesai bitimine kadar Federasyonunun 0312 3118620 no’lu faksına veya [email protected] e-posta adresine itiraz dilekçelerini göndererek itiraz edebilirler.

Bu duyuru yayınlandığı tarihten itibaren tebligat yerine geçecektir. Kamuoyuna önemle duyurulur.

5.Olağan Seçimli Genel Kurulu ve 8. Olağan Mali Genel Kurulu delege listelerini belirlemek üzere Türkiye Kick Boks federasyonunun Ankara Merkez binasında 22 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 09.00 da noter tarafından kura çekimi yapılacaktır.

Kura Çekimine;

  1. Listede yer alan Kulüplerin Başkanları
  2. Kura Listesinde ismi olan Faal olmayan Milli Antrenörler
  3. Kura Listesinde olan Faal olmayan Üst Düzey Hakemler
  4. Kura Listesinde ismi olan Faal olmayan Milli Sporcular katılabileceklerdir.

Covid 19 salgını nedeniyle Kura çekimine yukarıdaki sıralanan ve Kura listesinde adı olan kişiler Akreditasyon yapmak şartı ile akreditasyon kartı ile giriş yapacaklardır.

Akreditasyon işlemlerinin yapılabilmesi için Kulüp Başkanları, antrenör ve Hakemler ve Milli Sporcuların en geç 20 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 14.00 a kadar Federasyonumuzun 0312 3118620 no’lu faksına veya [email protected] e-posta adresine dilekçe göndermeleri gerekmektedir. Belirtilen zamandan sonra gönderilen faks ve e-posta iletileri dikkate alınmayacaktır.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığı Mithatpaşa cd. 24/8 Çankaya -ANKARA 

TEL: 0312 3118610-12 fax:03123118620

Noter Kurasına Girecek Kulüp, Antrenör, Hakem ve Milli Sporcu Listesi

  1. OLAGAN GENEL KURUL Kulüpler Listesi
  2. OLAGAN GENEL KURUL Faal olmayan Milli Antrenörler
  3. OLAGAN GENEL KURUL Faal olmayan Üst Düzey Hakemler
  4. OLAGAN GENEL KURUL Faal olmayan Milli Sporcular

NOT: Kuraya katılacak Kulüp Başkanları, antrenör ve Hakemler ve Milli Sporcuların Covid 19tedbirleri kapsamında yaptırdığı 2 doz aşı kartını ibraz etmeleri veya son 48 saat içerisinde Covid-19 negatif PCR testini İbraz etmeleri halinde kura çekimine katılabileceklerdir. Aksi takdirde kura salonuna alınmayacaklardır. İlgililere önemle duyurulur.