VİZE SEMİNERİNE KATILACAK ANTRENÖRLERE ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

07-11-2018 - 17:02 | Görüntülenme Sayısı: 87

07-09 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak Antrenör Semineri'ne katılabilmek için e-devlet’ten kayıt yapılması gerekmektedir. Spor Genel Müdürlüğü talimatına göre başvuruların 06 Aralık 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Antrenör Vize Seminerleri Spor Genel Müdürlüğü tarafından kayıt altına alınacağından sistem üzerinden yapılmayan başvuruların vizeleri yapılmayacaktır.

 

E-devletten Seminer Başvurusu Nasıl Yapılır?

www.turkiye.gov.tr adresine girin ve arama bölümüne Gençlik ve Spor Bakanlığı yazıp Bakanlık portalına girin,

- Bakanlık portalından Spor Bilgi Sistemi Uygulamasına giriş yapın,

- Gelen Pencereden “Spor Elemanı” sonrasında “Seminer Başvurusu”na tıklayın,

- Seminer Başvurusu penceresinde sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak seminer kaydınızı ve referans numaranızı oluşturun. (Referans numaranızı not edin.)

- Seminer başvurunuzun onaylanması için vize ücretlerinin Garanti Bankası'na yatırılması gerekmektedir. Garanti Bankası'nda işlem sıra şu şekilde olacaktır;

Garanti Bankası > Kurum İşlemleri > Spor Federasyonları (Kurum Kodu 3610)   600,00 TL yatırılması gerekmektedir. Bu ücreti TC kimlik numaranız veya referans numaranızla ödeyebilirsiniz.

 

- E-devletten yapılacak Seminer Kayıtları yalnızca antrenörler için gereklidir. Seminere katılacak hakemler geçmiş yıllardaki gibi yalnızca Federasyon hesabına yatıracakları vize seminer ücreti ile doğrudan katılabilirler.

- Antrenör ve hakem vizesini birlikte yaptıracaklar antrenör vize ücreti olan 600,00 TL’yi Referans No ile, kalan 150,00 TL’ yi Federasyon hesabına doğrudan yatıracaklardır.

- Elden ödeme kabul edilmeyecektir.

 

Hakem Antrenör Vize Semineri Resmi Duyurusunu Görmek İçin Tıklayınız.